Bóg JEST!

I tyle powinno ci wystarczyć.

Chciałem ci dzisiaj tylko o tym przypomnieć. Chociaż nie powinienem tego robić. Sam powinieneś wiedzieć, że On JEST i nieustannie tą prawdę głosić. Żyć nią!


 Jednak ten chory świat to w tobie zamazał. Zamazał to również we mnie. Ale dzisiaj, po raz kolejny On mi o sobie przypomniał i kazał przekazać to tobie. Bierz!


Dwa krótkie słowa zawarte w tytule mówią wszystko. Oddają największą istotę tego świata. Nic innego nie jest tak prawdziwe jak właśnie to, że On JEST! Bóg cały czas na nas patrzy. Na ciebie, na mnie, na nas wszystkich. Nieustannie dopomina się, abyśmy i my zwrócili swój wzrok ku niemu. Ku górze, ku niebu. Zróbmy to!


My jednak wolimy coś innego. Wolimy ten świat. Wybieramy rzeczy przemijalne. Zupełnie nic nie znaczące. Wybieramy rzeczywiste zło, które nas niszczy. Niszczy i upokarza nasze człowieczeństwo. Chce nas zdeptać. Do cholery, nie dajmy się mu! Motywujmy siebie nawzajem!


Jesteś niewierzący? Uznajesz siebie za ateistę, bo teraz to modne? Zastanów się, z czego tak naprawdę wynika twój ateizm. Weź się w końcu za siebie i skończ wreszcie udawać, że naprawdę nic nie czujesz. Przecież oboje dobrze wiemy, że ON JEST! Nie daj się temu na dole. Niech przestanie ci wmawiać te wszystkie brednie. Serio, jesteś aż tak naiwny, że wierzysz w te chore kłamstwa? Skończ z tym!


Pomyśl, o ile łatwiej ci będzie jak tylko dasz szansę Bogu do ciebie się zbliżyć. Zobaczysz, że twoje życie nabierze nagle sensu, którego wcześniej nie było. Jeszcze nie jest za późno. Nigdy nie jest za późno. A im wcześniej to zrobisz, tym lepiej dla ciebie. Dla twojego życia, dla twojej przyszłości. Zadbaj o swoją przyszłość!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Bóg JEST!

  1. To prawda, w momencie, gdy Boga stawiamy na pierwszym miejscu to nasze życie zaczyna się zmieniać. Ewoluuje, ale ku lepszemu, czasem mają miejsce jakieś zdarzenia których się nie spodziewaliśmy, a które w czymś nam bardzo pomogły. Dokładnie Bóg jest i chce iść z nami przez nasze życie, szkoda tylko, że my przechodzimy obok niego obojętnie.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s